Vstupní bezkontaktní systémy

Pro zabezpečení Vašeho domu nabízíme v několika variantách bezkontaktní přístupový systém, který umožňuje ovládat například vstupní dveře bezkontaktním čipem. Každý čip má svůj autorizovaný kód, který je nahrán do paměti systému. V případě ztráty je možné jednotlivé čipy smazat z paměti řídící jednotky tak, že ostatní zůstávají plně funkční. Tato vlastnost výrazně zvyšuje zabezpečení objektů a šetří finanční náklady na případnou obměnu všech klasických klíčů v případě ztráty. Rozmnožování jednotlivých čipů je možné pouze po písemné objednávce od pověřené osoby jednající za bytový objekt.

 

NABÍZÍME NĚKOLIK VARIANT OVLÁDÁNÍ:

 

1. Ovládání vstupu pomocí elektromagnetu:

- určeno pro většinu domovních dveří s neomezeným počtem průchodů

- neobsahuje žádné mechanické součásti, které by mohly systém zablokovat

- nevyžaduje žádnou údržbu a je dodávám s doživotní zárukou

- montáž se provádí na vnitřní stranu dveří

POPIS systému: blokace křídla vstupních dveří je prováděna pomocí masivního elektromagnetu, který drží dveře silou až 5350N (545kg). V případě výpadku elektrického proudu je celý systém zálohovaný po dobu 48 hodin nebo dle přání zákazníka. Odblokování magnetu je z vnitřní strany prováděno pouhým dotykem ruky na elektronické madlo. Odblokování zvenku je prováděno pomocí bezkotaktního čipu.

 

2. Ovládání VSTUPU pomocí elektromotorického zámku

- určeno pro většinu domovních dveří s velkým počtem průchodů

- osazení elektromotorického zámku se provádí na místo původního zadlabávacího zámku

POPIS systému: zabezpečení křídla je prováděno stejně jako u běžného zadlabávacího zámku, který je zajištěn běžným klíčem s tím rozdílem, že tento elektromotorický zámek se uzamkne nebo odemkne automaticky po přiložení čipu ke čtecímu zařízení bez potřeby běžného klíče. Zajišťovací střelka je společně s hlavní závorou zatlačena dovnitř zámku a dochází k odemčení dveří.

 

3. Ovládání VSTUPU pomocí elektrického otevírače

- určeno pro většinu domovních dveří s velkým počtem průchodů

- montáž se provádí do rámu dveří proti zadlabávacímu zámku

- nejlevnější provedení

POPIS systému: zabezpečení křídla je prováděno elektrickým otevíračem, který se běžně montuje na vstupní dveře a je ovládán domovním telefonem. Po přiložení čipu ke čtecímu zařízení je zámek na krátkou dobu odblokován a je umožněn volný průchod.