Ploty - oplocení ocelové

U této kategorie výrobků jsme se na základě stále častějších požadavků našich zákazníků a spolupracujících architektů rozhodli vytvořit vlastní kolekci moderních, masivních a kvalitních plotových výplní, kterou jsme doplnili o vlastní stavebnici prefabrikovaných podezdívek. Tyto podezdívky se hlavně používají jako náhrada starých betonových podezdívek , které jsou většinou popraskané vzhledem ke špatně provedným základovým pasům a podobně. Tyto podezdívky jsou většinou umístěny v intravilánech měst nebo obcí a je tudíž potřeba nahradit tyto konstrukce něčím podobným, protože staré podezdívky současně sloužily jako opěrné zdi pro různě se měnící výšky okolních terénů a komunikací. Naše stavebnice toto umožňuje a proto se stává velmi oblíbenou. Celkový vzhled našich plotových dílců v kombinaci s prefabrikovanou podezdívkou směruje tyto výrobky k použití u staveb rodiných domů, firemních sídel, mateřských i základních škol a průmyslových areálů.

Co se týče ocelových výplní, tak se vždy snažíme uspokojit potřeby jednotlivých zákazníků a archtektů, proto naše výplně vyrábíme z tahokovů, perforovaných plechů, drátěných sítí, různých profilových i plných materiálů, lepených kalených skel, polykarbonátů a mnoho dalších. Základní povrchovou úpravou všech dílců je žárové zinkování a poté je další možností úpravy nátěr, nástřik nebo komaxit ( vypalovaná barva ) v odstínu dle vzorníku RAL .

Každý zákazník má možnost vymyslet nebo navrhnout vlastní plotovou výplň a my se pokusíme po vzájemné konzultaci vyrobit vzorek, aby si u nás zákazník neobjednal " zajíce v pytli " , ale reálný výrobek dle svých představ.