Novinky ve vybavení a službách

Naše společnost by ráda nabídla našim zákazníkům další služby , které se netýkají zámečnické výroby , ale jsou potřeba při výstavbách nebo rekonstrukcích oplocení a podobných našich činnostech.

Novinkou v našem vybavení jsou dva adaptéry pro minirypadlo :

1. pneumatické bourací kladivo , které nám umožňuje provádět bourání různých betonových a železobetonových konstrukcí , jako jsou například podezdívky plotů, základové pasy, jímky, podlahy a podobně. Tyto práce často provádíme v místech , kam se ostatní technika nedostane a technika je do těchto prostor dopravována pomocí našeho jeřábu nebo dalšími krkolomnými způsoby.

2. hydraulická vrtací souprava s vrtáky 20 cm , 30 cm a 50 cm. Díky tomuto zařízení jsme maximálně zefektivnili veškeré práce při hloubení otvorů pro plotové sloupky a ostatní podpěrné konstrukce, pod které je potřeba vytvořit betonové základy nebo této naší služby hojně využívají zahradnické firmy, při výsadbě různých stromů a dřevin. Vyvrtání jednoho otvoru trvá většinou 60 vteřin, čož v porovnání cena/výkon skýtá obrovské možnosti.

Oba tyto adaptéry si můžete prohlédnout ve fotogalerii dole na této ctránce.

 

Dále nabízíme :

Dopravu nákladním automobilem značky MAN o celkové hmotnosti 18 tun, vybaveným hydraulickým jeřábem s výsuvem 21m a lanovým navijákem o délce lana 40m. Automobil je dále vybaven speciální shrnovací plachtovou konstrukcí, což umožňuje přepravu například lakovaných výrobků bez zabalení nebo různých truhlářských a tesařských výrobků a podobně. Rozměr ložné plochy je cca délka 7,5 m x šířka 2,4 m x výška 2,35 m.

Výkopové a zemní práce pásovým minirypadlem Bobcat s rypnou sílou na lžíci cca 2,5 t a maximální rypnou hloubkou cca 2,85 m. Rozměry rypadla: šířka 1,54 m, výška 2,39 m a celková hmotnost cca 2,8 t. Příslušenství k bagru tvoří lžíce o šířce 30 cm a 50 cm, hydraulická naklápěcí svahovací lžíce o šířce 80 cm. hydraulická vrtací souprava s vrtáky 24 cm a 35 cm.